Безплатна доставка при заявка над 100.00 лв ! Отстъпка за регистрирани клиенти - 3 % !
Дентални, медицински и козметични продукти
Продукти

0

ПРОДУКТИ

Начало МЕДИЦИНА ДИАГНОСТИКА ДИАГНОСТИЧНИ КОНСУМАТИВИ АДАПТЕР ЗА ЕДНОКРАТНИ ЕЛЕКТРОДИ

АДАПТЕР ЗА ЕДНОКРАТНИ ЕЛЕКТРОДИ

Цена: 44.00лв.
Брой:
+ -

   АДАПТЕР ЗА ЕДНОКРАТНИ ЕЛЕКТРОДИ

   КОМПЛЕКТ 10 бр.